Didelių gabaritų gaminių miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas

Didelių gabaritų gaminių miltelinis dažymas.

2020 metų pradžioje įgyvendintas UAB “Langstena” veiklos modernizavimas. Dabar didelių gabaritų gaminių dažymas leidžia dažyti automatinius kiemo vartus ar masyvius balkonų rėmus naujoje dažymo kameroje vienu metu. Tai jau antroji dažymo kamera UAB “Langstena” dažymo ceche.
Įrengta 8 m ilgio, 2 m aukščio ir 2 m pločio polimerizacijos krosnis, kurioje milteliniais dažais padengti paviršiai tampa glotnūs, tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui.

Dažymo kamera

Galime dažyti detalę, kurios maksimalus svoris iki dviejų tonų (tokio svorio gaminys turi išsidėstyti per pečiaus ilgį). Nudažytą gaminį klientai pasiima tą pačią dieną, jeigu jis buvo pristatytas darbo dienos pradžioje.

UAB “Langstena” dažymo specialistai didelių gabaritų gaminiui suteikia reikiamą atspalvi pagal keliamus užsakovo reikalavimus. Jeigu reikalingi specialaus atspalvio dažai, tai juos galime gauti kelių dienų bėgyje tiesiai iš dažų gamintojo ar jo atstovo Lietuvoje bei Europoje. Mes visada atsižvelgiame į klientų norus ir sėkmingai dengiame metalinius paviršius jų pasirinkta dažų spalva.

Vieni užsakovai miltelinį dažymą taiko savo produkcijai, kad jai suteikti tik reprezentatyvią išvaizdą, kitiems svarbu, kad gaminys tarnautų 1 – 2 metus. Dažniau UAB “Langstena” dažymo ceche atliekamas paviršių dengimas, kur gaminiai vėliau būna eksploatuojami lauke ir jų tarnavimo laikas 5 – 10 metų.

Pastariesiems gaminiams yra specialiai paruošiamas paviršius šratavimo būdu. Šiam procesui skiriamas ypatingas dėmesys, todėl didelių gabaritų gaminių apdorojimui atskirai įrengta speciali kamera. Joje paruošti gaminiai iš karto keliauja į dažymo ir kaitinimo etapus. Toliu būdu užtikrinamas greitas dažymo procesas, ko pasekoje pasiekiama aukšta dažymo kokybė.