Miltelinis dažymas Šiauliuose

Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas Šiauliuose greičiau nei kitur.

Sveiki atvykę į miltelinio dažymo cechą, kur dažomi įvairūs metalo gaminiai. Miltelinis dažymas pradedant nuo automobilių ratlankių, sportinių treniruoklių, lauko tvorų iki didelių detalių naudojamų vėdinimo įrengimams bei elektros pramonėje.

Vienas svarbiausių klausimų, kurį šiandien yra siekiama išspręsti technologijomis, tai – kaip užtikrinti kuo ilgesnį įvairių gaminių tarnavimo laiką. Ne paslaptis, kad labai didelė dalis gaminių, ypač tų, kurie yra pagaminti iš natūralių žaliavų, susiduria su įvairiausiais aplinkos faktoriais, dėl kurių trumpėja tarnavimo laikas. Gera žinia ta, kad šių dienų technologijos jau gali padėti stabdyti šį procesą. Vienas iš būdų – miltelinis dažymas. Tai yra šiuolaikiškas, modernus, visiškai saugus būdas, norint padengti gaminį dažais, suteikti jam spalvą, o svarbiausia – užtikrinti maksimalų jo tarnavimo laiką. Tam, kad būtų galima atlikti miltelinį dažymą, būtini šie etapai: gaminys yra nuvalomas; nuo jo pašalinami oksidacijos produktai; jis džiovinamas, dažomas bei kaitinamas.

Miltelinis dažymas ŠiauliuoseMiltelinis dažymas yra vertinamas kaip vienas pažangiausių  bei daugiausiai privalumų turinčių dažymo būdų. Puikiai tinka įvairiems paviršiams padengti (durims, vartams, tvoroms, statybų konstrukcijoms ir t.t.); užtikrina patrauklų estetinį vaizdą; sukuria apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo paviršių nuo neigiamo aplinko poveikio, todėl užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką. Tai – visiškai ekologiškas pasirinkimas, kadangi miltelių sudėtyje nėra kancerogenų bei kitų pavojingų medžiagų, todėl idealiai tinka tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir aplinka. Proceso metu suformuojama tvirta bei lygi danga, užtikrinanti puikų vaizdą, suteikia gaminiui tvirtumo bei atsparumo. Svarbu pastebėti, kad miltelinis dažymas yra ir puiki investicija, kuri ateityje leis išvengti paviršių atnaujinimo darbų; papildomų išlaidų bei greito nusidėvėjimo. Įmonė Langstena teikia kokybiškas ir profesionalias miltelinio dažymo paslaugas.

Langstena – lygiai padengti paviršiai milteliniu būdu.