Miltelinis dažymas Šiauliuose

Šratavimas

Šratavimas – puikus būdas ruošti paviršių dažymui.

Kaip apsaugoti paviršius nuo neigiamo aplinkos poveikio bei tinkamai paruošti prieš dažymą (šalčio, drėgmės, vėjo, dulkių, tiesioginių saulės spindulių ir t.t.)?  Tai – ypač aktualus klausimas, kadangi netinkamai prižiūrimi paviršiai yra  linkę kur kas greičiau nusidėvėti, tokiu būdu prarasdami puikią pirminę išvaizdą bei būklę. Vienas iš būdų  efektyviai apsaugoti gaminį nuo jau išvardintų aplinkos faktorių, yra šratavimas.

Tai – procesas, kuomet paviršius yra valomas metalo abrazyvais. Naudojami skaldyto plieno šratai, šio abrazyvo frakcija yra pritaikyta net aliuminio gaminių valymui, tad ne tik efektyviai pašalinami visi ant jo esantys oksidacijos produktai, pavyzdžiui, rūdys ar  nešvarumai; bet ir pašiaušiamas paviršius, suteikiamas matiškumas ir gaminys tinkamai paruošiamas tolimesniam apdorojimui (gruntavimui, dažymui, lakavimui…).. Gali būti apdirbami įvairūs paviršiai, net ir pačios ploniausios skardos. Darbai atliekami kokybiškai ir profesionaliai, pasitelkiant specialiai šiam tikslui skirtą įrangą bei technologijas. Šis sprendimo būdas puikiai pritaikomas automobilių, gamybos, statybos bei kitose industrijose.

Prireikus kokybiškų ir profesionalių  šratavimo paslaugų, kreipkitės į įmonę Langstena. Modernios technologijos bei pažangūs sprendimai, kuriuos pasitelkia šios įmonės profesionalai, užtikrins maksimalų paviršiaus atkūrimų bei apsaugą. Šiuo būdu atkurti paviršiai ne tik įgis pirminę išvaizdą bei būklę, bet ir  tarnaus ilgiau; leis išvengti atkūrimo darbų bei papildomų išlaidų ateityje.