Privatumo politika

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://langstena.lt

Jį valdo UAB „Langstena“,

Įmonės adresas: Televizorių g. 5, Šiauliai, tel. +370 677 36111

Susipažinkite su privatumo politika.

Ši Privatumo politika yra taikoma nuo 2018 m. gegužės 25 d.

1. Radviliškio miesto kultūros centras gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine www.langstena.lt, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
2. Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir užsako paslaugas bei kitaip naudojasi svetaine. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.
3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą, mūsų www.langstena.lt svetainėje, atsakinga UAB „Langstena“. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el.paštu langstena@splius.lt
4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį.
5. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus.
6. UAB „Langstena“ tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.
7. Svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.
8. Mūsų interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, Google maps) įrankius ir šios trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų Interneto tinklalapį.
9. Mūsų interneto svetainėje yra naudojama užklausos forma, kurioje jūs pateikiate mums klausimą, savo vardą ir telefoną. Šie duomenys naudojami susisiekti su klausimą pateikusiu žmogumi ir sužinoti poreikį susijusį su pateiktu klausimu. Asmens duomenys gauti tokiu būdu nėra kaupiami ar saugomi.
10. Daugiau informacijos apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite mūsų Slapukų politikoje
11. UAB „Langstena“ pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.